czwartek, 6 listopada 2014

Powrót do kartek

Już dawno nie pokazywałam Wam kartek. Kartki robię zawsze jak ktoś mnie o to poprosi lub gdy wśród najbliższych nadarzy się okazja do świętowania. I choć decoupage pochłonął mnie całkowicie zawsze gdzieś tam pomiędzy znajdę chwilkę aby coś zrobić innego. Święta już u każdej z blogowiczek się zaczynają, więc zanim i ja zacznę  pokazywać bombki jeszcze kilka okazjonalnych karteczek i kilka słów o każdej. 
Tę karteczkę zrobiłam na urodziny mojej mamy, ze stempelkami mnie poniosło i zamiast tła z kolorowego papieru, wykorzystałam stemple
 

Tutaj też rocznica 60 urodzin, na obrazek wycięty z kwiatami nałożyłam efekt szkła, niestety moja fachowa ręka fotografa tego nie ujęła. Jak widać wszystkiego umieć nie można.


A ta karteczka powstała na zamówienie. Ślub brała para, która zamarzyła sobie wszystko w stylu retro, samochód suknia itp. Papier z samochodem kupiłam w lidlu, a ten piękny kwiatuszek dostałam od znajomej, nie wiem jak ona to robi-ja nie potrafię i trzymałam go na specjalną okazję, aż znalazł swoje miejsce


 

3 komentarze:

  1. Ja też przeważnie robie kartki, jak nadarzy się do tego specjalna okazja:) A te kartki wyszły ci fantastycznie:) To stempelkowe tło w pierwszej wyszło fantastycznie i całośc wygląda cudnie:) Wszystkie piękne!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajne karteczki. Ja też ostatnio siedzę głównie w decou, aczkolwiek jeden stół już zawaliłam papierami i wszelkimi innymi scrapowymi przydasiami i nastrajam się na kartkowanie. Co z tego wyjdzie, tego nie wiedzą nawet najstarsi indianie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wszystkie karteczki piękne! Każda ma w sobie coś wyjątkowego, ale moją faworytką jest pierwsza:) Ta gałązka, liście i ptak nadają niesamowity klimat :)

    OdpowiedzUsuń